מרצפות ואריחים מעוצבים

מרצפות ואריחים מעוצבים למטבח, לאמבטיה ולשאר הבית. מרצפות דקורטיביות לבית במגוון של דוגמאות וצבעים. אריחים מצוירים עבודת יד בהזמנה אישית. בואו להתרשם ממגוון רחב של אריחים ומרצפות שישנו לכם את הבית.

אריחים בעבודת יד דגם "אליס"

מגוון רב של אריחים בעבודת יד בגדלים 10×10 ס"מ. זוהי סדרה הנקראת אריחי "אליס". הדוגמא מקורית ומגוון הצבעים בה רב. פרטים ודוגמאות נוספות ניתן לראות כאן www.lyra-art.com

תודה! כבר אהבת את זה.

תמונת אריחים מצוירים בדוגמת עץ רימון

תמונת אריחי קרמיקה מצוירים בדוגמת עץ רימון בתוספת ציפורים ורימונים בתלת מימד. תמונת אריחים מצוירים מיועדת להיתלות על קיר פנימי או חיצוני של הבית.

תודה! כבר אהבת את זה.

תמונת אריחים מצוירים בדוגמת ים וסירות מפרש

תמונת אריחי קרמיקה מצוירים ביד בדוגמת ים וסירות מפרש .אריחי הקרמיקה המצוירים מיועדים לשילוב בחדר אמבטיה או כתמונת אריחים התלויה בבית או מחוצה לו. תמונת האריחים המצוירים הם רק דוגמה אחת מתוך מבחר של אריחים מצוירים. אריחי הקרמיקה והציור נשרפים בתנור קרמי בחום גבוה,עובדה המשאירה את הצבעים בוהקים לתמיד. הציור על אריחי הקרמיקה לאחר השרפה(…)

תודה! כבר אהבת את זה.

דירה מעוצבת עם פרקט גובל באזור מעוגל של ריצוף – יורם פרקט

דירה מעוצבת עם פרקט גובל באזור מעוגל של ריצוף – יורם פרקט טל: 050-9911998   הרבה פעמים אנחנו יכולים לממש את הדימיון ולהפוך אותו למציאות   רק צריך למצוא את האנשים הנכונים ביצירה זו עיצוב פנים מרשים מאד שבו נעשה ריצוף בחלק מהשטח שגובל בפרקט בצורה מעוגלת הריצוף נפגש בקו מעוגל עם הפרקט בדירה וזו(…)

תודה! כבר אהבת את זה.

תמונת פרחים למטבח

תמונת אריחים מצוירים בעבודת יד לאזור הכיריים במטבח, גודל 60X80 ס"מ. ניתן בהזמנה לשנות צבעים וגודל. עבודות נוספות אפשר לראות בקישור: http://www.lyra-art.com/%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A7%D7%99%D7%A8.html

תודה! כבר אהבת את זה.

תמונת קיר -ציור עץ זית

תמונת קיר 77X47 ס"מ, התמונה עשויה מאריחי קרמיקה בעבודת יד ומצוירת ביד אמן. התמונה ממוקמת על גבי לוח עץ אחורי ובו ווים לתליה על הקיר. ניתן להזמין ברוח זו כל ציור בו אתם מעוניינים וכל סוג של חימר (לבן, אפור, אפור מנוקד, צהוב, אדום, חום כהה/שחור)

תודה! כבר אהבת את זה.

אריח מצויר -פרח צהוב

בלירה סטודיו אנו מציירים עבורכם כל סוג של פרח אותו תבקשו. זהו פרט מתוך סדרת אריחים מעולם הבוטאניקה. גודל 20X20 ס"מ מבצעים ע"פ הזמנה.

תודה! כבר אהבת את זה.