קישוטים לקירות

הקירות בבית הם פריט עיצובי לכל דבר. אצלנו תמצאו טפטים, מדבקות לקירות, שעונים מעוצבים, תמונות ועוד. בואו להתרשם ממגוון פתרונות לקישוטים לקירות הבית.

אהילי אור בצבע – אהיל מס

אהילי אור בצבע – אהיל מס' 10

אהילי חרוזים!!! מחיר: 750 ש"ח האהילים שאני יוצרת הם רעיון מקורי שלי שנולד מתוך משיכה מגנטית לצבע והשתקפויות באור וכיוון שמדובר בעבודת יד, כל אהיל גם אם דומה – שונה.  חבר אמר לי: "את יוצרת תכשיט לבית".  הלוק המסתורי קורה בחושך כשאור הנורה דולק ומקרין דרך החרוזים את הצללים על הקירות סביב. שלד האהיל מנירוסטה עשוי(…)

תודה! כבר אהבת את זה.
אהילי אור בצבע – אהיל 4 באור יום ובלילה

אהילי אור בצבע – אהיל 4 באור יום ובלילה

אהילי חרוזים!!! ב טווח מחירי האהילים: 700-850 ש"ח אהילי חרוזים!!! מחיר: 750 ש"ח האהילים שאני יוצרת הם רעיון מקורי שלי שנולד מתוך משיכה מגנטית לצבע והשתקפויות באור וכיוון שמדובר בעבודת יד, כל אהיל גם אם דומה – שונה.  חבר אמר לי: "את יוצרת תכשיט לבית".  הלוק המסתורי קורה בחושך, כשאור הנורה דולק ומקרין דרך החרוזים את הצללים(…)

תודה! כבר אהבת את זה.
עיניות מעוצבות לדלת

עיניות מעוצבות לדלת

  העיניות הן דרך קלה לעיצוב הדלת ,החלל בבית והקיר. לכן ייצרנו עיניות מעוצבות בהתאמה אישית לאופי הלקוח. העיניות עשויות בטכנולוגית סובלימציה, עמידות ופשוטות להדבקה. גודל העינית/ נע בין 15 – 35 ס"מ , תלוי בדרישת הלקוח. המוצר יצא מגבולות הארץ ומייצג את המדינה בכבוד בארה"ב ורוסיה.

תודה! כבר אהבת את זה.
אהילי אור בצבע – אהיל 6 באור יום ובלילה (נמכר)

אהילי אור בצבע – אהיל 6 באור יום ובלילה (נמכר)

אהילי חרוזים!!! טווח מחירי האהילים: 700-850 ש"ח האהילים שאני יוצרת הם רעיון מקורי שלי שנולד מתוך משיכה מגנטית לצבע והשתקפויות באור וכיוון שמדובר בעבודת יד, כל אהיל גם אם דומה – שונה. חבר אמר לי: "את יוצרת תכשיט לבית". הלוק המסתורי קורה בחושך, כשאור הנורה דולק ומקרין דרך החרוזים את הצללים על הקירות סביב. שלד האהיל מנירוסטה(…)

תודה! כבר אהבת את זה.