צבעי זהב

דף הבית
עגילי זהב צהוב 18K בשיבוץ יהלומים

עגילי זהב -תמי גנור

צבעי זהב:

תכשיטי זהב מיוצרים לרוב באופן מעורב עם מתכות אחרות, את הצבע ואת חוזק התערובת ניתן לשנות באמצעות שינוי הרכבי המתכות האחרות. אל הזהב הטהור 24 קראט מוסיפים מתכות כגון כסף, נחושת, ניקל, פלדיום וכו'.

 

זהב צהוב- אחד הסטנדרטים המקובלים באירופה ובארה"ב לזהב 18K הוא 75% זהב עם יחסים שווים של כסף ונחושת כל אחד ביחס של 12.5%.

 

מחמיא והולם במיוחד נשים בעלות עור שזוף או שחום.

 

זהב לבן- הצבע הלבן של הזהב מקורו בתוספת של מתכות בעלות בוהק לבן חזק כגון ניקל או פלדיום. צבע זה אופייני ומתאים במיוחד לזהב 14K וגם 18K.

 

גוון זהב זה מתאים לנשים בעלות עור בהיר וג'ינג'יות.

 

זהב אדום– זהב בו תכולת הנחושת גבוהה. הנחושת מקנה את הגוון האדום וככל שחלקה היחסי גדול יותר כך נוטה יותר צבע הסגסוגת לאדום. מתאים במיוחד לזהב 9K וגם 14K .

 

גם גוון זהב זה מתאים לנשים בעלות עור בהיר וג'ינג'יות.

 

ציפוי זהב– תכשיט המצופה בשכבה בעובי של עשרות מיקרונים. יש לקחת בחשבון כי התכשיט עלול להישרט עם הזמן ויש לחדש את הציפוי מעת לעת.

 

ציפוי רודיום- מקנה לתכשיטי זהב לבן בוהק חזק מודגש.

 

על ידי שימוש בציפוי רודיום אנו מחזקים את הבוהק של הזהב הלבן בלי הציפוי, הזהב יראה עכור ולא מספיק לבן.

כמו כל ציפוי אשר נשחק עם הזמן, יש לחדשו מעת לעת.

 

גולדפילד- כשמו כן הוא- זהב ממולא. מתכת שפניה החיצוניים זהב ופנימה מתכת בסיסית כגון פליז. הזהב בגולדפילד מהווה 5% מהמתכת. לפיכך שכבת הזהב עבה יחסית ואינה מתקלפת.

 

היתרון בגולדפילד הוא מחירו הנמוך ביחס למחירי תכשיטי הזהב, אך חסרונו בכך שהגולדפילד נוטה להתחמצן במהירות ועל כן ישחיר ועלול להשאיר כתמים כהים על העור.

לא מומלץ למי שרוצה לקנות תכשיט זהב איכותי.

 


תודה! כבר אהבת את זה.