כיצד להשיג חדר אמבטיה מעוצב מבלי לקרוע את הכיס?

דף הבית

ישנם חדרים מסוימים בבית, החשובים מאוד לאוירה ולאמירה של הבית. חדר שירותים מסודר, נקי ומאורגן מעיד על בית שהניקיון והסדר חשובים לו. גם חדרי רחצה מאורגנים, מסודרים ומעוצבים בטוב טעם מקנים לבית תחושה של אסטטיקה. עיצוב חדר רחצה ושירותים יכול לעלות לעיתים אלפי שקלים. כיצד נוכל לעצב זאת בפחות?

1.      הקדישו זמן לטיול נחמד ונעים בשווקים מקומיים. היכנסו לשווקים מרכזיים בתל אביב ובדרום העיר וביחרו חפצים בלוק רטרו שיכולים לעלות כמה שקלים בודדים. חפצים כמו מתלה מגבות במראה רטרו, פסלונים קטנים, מחזיקי נייר טואלט ומדפונים קטנים בהחלט יכולים לעשות את העבודה הבסיסית.

2.      ביחרו צבע מוביל. הקפידו לתת נגיעה של צבע בולטת בחדר הרחצה. במידה ויש לכם ארונות מעץ, ביחרו חפצים בצבע אחיד (לדוגמא ירוק תפוח) והמשיכו עם קו הצבע הזה גם בבחירת הטקסטיל או האיבזור.

3.      היכסו לאתרי קניות אונליין בחו"ל- ישנם אביזרים שעשויים להימכר בארץ במאות שקלים ובאתרים הללו תוכלו למצוא אותם בשקלים בודדים.

4.      חידוש ארונות ואריחים- אם ארונות חדר הרחצה שלכם כבר ישנים ואינכם מעוניינים להקדיש כסף נוסף על מנת לחדשם, השתמשו בצבע וציבעו מחדש את ציפוי הארונות. גם החלפת ידיות יכולה להעניק לארונות הללו מראה חדיש ורענן יותר. חידוש האריחים אף הוא יכול להיות זול יותר אם תבחרו לעשות את בעצמיכם. אין חובה מסוימת לשנות או להחליף את כל האריחים מאחר והעלות תהיה גבוה. ניתן להוסיף מדבקות מעל מה שקיים או להוסיף מעט צבע בעזרתן לחיפויים.

5.      החלפת מכסי הניקוז- ניתן למצוא כיום מגוון מכסים מעוצבים לפתחי הניקוז שיעניקו מראה שיקי ורענן לחדר הרחצה שלכם. כמובן שהמכסה צריך להתכתב עם העיצוב השולט בחדר האמבט שלכם על מנת להלשים את העיצוב הכולל.

6.      וילון או מקלחון? במידה ויש לכם וילון בחדר האמבט, ביחרו בוילון איכותי, עמיד ומיוחד. הקדישו סכום נחמד לבחירת הוילון- וילון שאינו איכותי, עשוי להתבלות מהר מדי ולשנות את צבעו תוך מספר שבועות

לסיכום: שינוי עיצוב חדר הרחצה יקנה אוירה נעימה, נקייה ורגועה גם לכם וגם לאורחים שלכם והכי חשוב ירענן את עיצוב הבית במחיר סימלי וללא הרבה מאמץ או הצאה כספית מיותרת. הקפידו לשנות מעת לעת את עיצוב הבית שלכם- על מנת לרענן את מראהו.

 

בהצלחה!

תודה! כבר אהבת את זה.